Alles weten over de televisie van 15 t/m 21 maart? Nummer 11 van Mikro Gids van 2025 ligt nu in de winkel! Lees hier wat u in dit nummer kunt verwachten.
Het thema van de Boekenweek 2025 – ‘Je moerstaal’ – spreekt schrijver en taaldeskundige Wim Daniëls aan. Hij koestert de verscheidenheid aan talen, maar vreest voor de streektalen en zelfs voor het Nederlands.
Douwe Bob is een van de coaches in het nieuwe programma Talent unplugged. Samen met Meau en Thomas Acda begeleidt hij aanstormende artiesten die akoestische versies spelen van bekende liedjes.
Het vierde en laatste seizoen van De geniale vriendin gaat vanavond van start. Hoe gaat het met de hoofdrolspelers in deze meeslepende Italiaanse dramaserie, naar de boeken van Elena Ferrante?